Proste wdrożenie

Paybynet zintegrowany został z wieloma platformami administracji publicznej. Urzędy działające w ramach danej platformy uruchamiają płatności elektroniczne bez konieczności prowadzenia skomplikowanych prac wdrożeniowych.

Współpracujemy również z wieloma firmami specjalizującymi się w dostarczaniu rozwiązań IT, dzięki czemu uruchomienie usługi płatności Paybynet jest jeszcze prostsze. Jeżeli nie znaleźliście Państwo swojego dostawcy oprogramowania, platformy administracji lub też planowanie rozwiązanie wymaga osobnego wdrożenia, prosimy o kontakt.

ePUAP
x

ePUAP: integracja płatności Paybynet z platformą elektronicznych usług administracji publicznej. W ramach platformy ePUAP Paybynet obsługuje kilkaset urzędów z całej Polski.

GEOBID
x

GEOBID: integracja płatności Paybynet z systemem OŚRODEK. Paybynet umożliwia wszystkim klientom ODGiK wnoszenie opłat z tytułu udostępniania materiałów zasobu.

Geo-System
x

Geo-System: integracja płatności Paybynet z systemem iGeomap. W ramach iGeomap, Paybynet umożliwia geodetom elektroniczne wnoszenie opłat za pobierane mapy.

Info-System
x

Info-System: dostawca systemów i oprogramowania.

Rekord
x

Rekord: dostawca systemów, oprogramowania i usług dla eAdministracji.

SEKAP
x

SEKAP: integracja płatności Paybynet z platformą usług administracji publicznej. W ramach platformy SEKAP Paybynet obsługuje urzędy z terenu Śląska.

SIGID
x

SIGID: dostawca systemów, oprogramowania i usług dla eAdministracji.

Sputnik
x

Sputnik: dostawca systemów, oprogramowania i usług dla eAdministracji.

Sygnity
x

Sygnity: dostawca systemów, oprogramowania i usług informatycznych.

Wrota Lubuskie
x

Wrota Lubuskie: integracja płatności Paybynet z platformą usług administracji publicznej. W ramach platformy, Paybynet obsługuje urzędy z terenu woj. lubuskiego.

Wrota Podlasia
x

Wrota Podlasia: integracja płatności Paybynet z platformą usług administracji publicznej. W ramach platformy, Paybynet obsługuje urzędy z terenu Podlasia.

Zeto Software
x

Zeto Software: dostawca systemów i oprogramowania.

Cyfrowa Małopolska
x

Cyfrowa Małopolska: integracja płatności Paybynet z platformą usług administracji publicznej. W ramach platformy, Paybynet obsługuje urzędy z terenu Małopolski.

x

Integracja płatności Paybynet z systemem COMARCH ERGO. System ERGO pozwala na elektroniczną obsługę geodetów oraz umożliwia wnoszenie opłat elektronicznych.

GEO-INFO
x

GEO-INFO: integracja Paybynet z systemem GEO-INFO umożliwia wnoszenie opłat przez klientów Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej za pobrane dane z zasobu.

Geomatyka Kraków
x

Geomatyka Kraków: zintegrowanie systemów firmy z płatnościami Paybynet, w celu udostępnienia narzędzia do elektronicznego wnoszenia opłat dla geodetów.

Wrota Lubelszczyzny
x

Wrota Lubelszczyzny: integracja płatności Paybynet z platformą usług administracji publicznej. W ramach platformy, Paybynet obsługuje urzędy z terenu Lubelszczyzny.