Aktualności

Płatności online dla Twojego sklepu – zalety systemu Paybynet

Data: 2016.09.20

Udostępnienie klientom bezpiecznych i wygodnych płatności dla ecommerce to podstawa, jeśli chcemy konkurować na trudnym rynku, jakim jest sprzedaż on-line. Dlatego warto zainwestować w nowoczesny i przyjazny klientom system płatności. Jednym z takich rozwiązań jest Paybynet, opracowany i udostępniony przez KIR.

Płatności przez internet Paybynet są szybkie, niezawodne, a przede wszystkim bezpieczne. Wdrożenie tego rozwiązania znacząco usprawnia procesy biznesowe w e-sklepie i wpływa na wzrost zadowolenia klientów, którzy zyskują dostęp do bezpośredniego systemu płatności internetowych. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w system płatności dla e-commerce? Oto pięć zalet wdrożenia płatności on-line Paybynet:
 

1. Bezpośrednia płatność online


Paybynet to usługa typu pay-by-link, która umożliwia wykonywanie przelewów bez udziału instytucji pośredniczących prosto z konta bankowego kupującego na konto bankowe sprzedającego. Wszystkie płatności online wykonane poprzez Paybynet realizowane są w schemacie przelewu bezpośredniego.
 

2. Przelew w schemacie 1:1


Płatności wykonywane za pośrednictwem Paybynet wpływają na konto bankowe e-sklepu pojedynczo i w pełnej wysokości. Dzięki temu sprzedawca nie musi rozksięgowywać przelewów zbiorczych i dopasowywać płatności do konkretnych zamówień, jak to jest w przypadku innych systemów płatności on-line.
 

3. Przelewy w pełnej wysokości bez pobierania prowizji


W przypadku systemu płatności internetowych Paybynet KIR nie pobiera z góry prowizji za przeprowadzone płatności dla e-commerce. Sprzedawca otrzymuje na swoje konto całą wartość zamówienia. Dodatkowo faktura za usługę płatności on-line Paybynet wystawiana jest dopiero na koniec miesiąca.
 

4. Tajemnica handlowa


Z uwagi na to, że płatności internetowe Paybynet realizowane są zawsze w schemacie przelewu bezpośrednio, Paybynet na żadnym etapie płatności nie ma styczności z danymi klientów sklepu. Dane osobowe kupujących nie są widoczne ani gromadzone przez Paybynet. W ten sposób zapewnione jest dodatkowe bezpieczeństwo realizowanych transakcji.
 

5. Działanie w trybie ciągłym


Banki w usłudze płatności internetowych Paybynet działają w trybie ciągłym – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Dzięki temu sprzedawca natychmiast otrzymuje informację o dokonaniu płatności, co sprawia, że może od razu przystąpić do realizacji zamówienia klienta.

lista aktualności